| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • You already know Dokkio is an AI-powered assistant to organize & manage your digital files & messages. Very soon, Dokkio will support Outlook as well as One Drive. Check it out today!

View
 

Deelnemers 2013

This version was saved 10 years, 9 months ago View current version     Page history
Saved by Frans Droog
on October 2, 2013 at 5:55:36 am
 

Op deze pagina vind je de lijst met deelnemers die zich hebben aangemeld voor edcampNL.

Het eerst deel van deze lijst. tot en met nummer 102, bestaat uit de mensen die zich via het originele interesse formulier hebben gemeld. Deze interesse lijst was in eerste instantie opgezet om te zien of er voldoende belangstelling bestond voor een edcamp. Dit blijkt er duidelijk te zijn!

Wij willen nu iedereen verzoeken die zijn interesse heeft getoond ook het formulier  aanmelden edcampNL in te vullen. Dit in verband met de extra informatie die wij daarop vragen die nodig is voor de verdere organisatie. De lijst hieronder zal aan de hand daarvan regelmatig worden 'opgeschoond'.

 

Deelnemers

Nr Naam Email Werkzaam in Bevestiging
1 Gerard Dummer @gerarddummer HO  
2 Frans Droog  @FransDroog  VO v
3 Karin Winters  @karinwinters bedrijfsleven v
4 Erik Redegeld  @compie67  PO  
5 Boris Berlijn  @BorisBerlijn VO -  
6 Michel Boer  @MichelBoer PO v
7 Hanneke Lokhoff  @knapvila bedrijfsleven  
8 Mark Timmermans  @MarkT1977 PO en VO  
9 Tessa van Zadelhof  @warempel PO v
10 Jasper Bloemsma  @jasperbloemsma PO v
11 Roy Verveer  @Rover58  VO v
12 Jan Mellink  @mellinkjan PO  
13 Willem Karssenberg  @trendmatcher adviseur  
14 Mirjam Albers  @miiir PO tot ..  
15 Sanne Kuipers  @STC_Nijmegen PO en VO  
16 Bob Hofman  @BobHofman global educator v
17 Bernolf Kramer  @bernolf HO  
18 Lex Hupe  @lexhupe hele onderwijs v
19 Cobie van de Ven  @hedigilab PO
20 Leendert-Jan van Splunter  @eljee_omi PO  
21 Marcel de Leeuwe  @marceldeleeuwe hele onderwijs - 
22 Esther van Popta  @vanPopta HO  
23 Pauline Maas  @4pip  VSO v
24 Roland Sellis  @rolandsellis MBO v
25 Dick van der Wateren  @BoksComm VO v
26 Rob Megens  @robmegens57 PO  
27 Marie Jetta den Otter  @emmjee VO  
28 Frank Thuss  @frankthuss HO v
29 Sander Vessies  @sandervessies bedrijfsleven  
30 AndrĂ© Hoogmoed  @ahoogmoed VO  
31 Remko Boers  @WitBlauwRB PO v
32 Jeroen Munk  @schooltasapp schooltas  
33 Francine Behnen  @webdidactiek VO v
34 Sylvia Schouwenaars @sschouwenaars HO v
35 Rene van Hofwegen  @rvhofwegen bedrijfsleven  
36 Iris Franck  @irisfranck83 vo  
37 Enrikke Kuipers  bedrijfsleven  
38 Jeroen Clemens  @jeroencl VO  
39 Herman van Schie  @HvanSchie  met FPU v
40 David Hoffmann  @davidhoffmann89 Leraaropleiding  
41 Diana Akkermans  @dianaakkermans VO  
42 Rob Kerkhoven  @RobKerkhoven VO v
43 Mark de Ruijter-Groenewold  @markderuijter VO
44 Liesbeth Breek  @liesbethbreek VO  
45 Johan Mulder  @begoudy VO  
46 Harm Hofstede  @harmhofstede PO v  
47 Saskia Dellevoet  @saskiadellevoet zelfstandig  
48 Merel Kuijpers  @MerelKuipers81 baanzoekend  
49 Miriam van den Beemt  @miriamvdbeemt bibliotheek  
50 Jacqueline Parijs  @JacqParijs PO  
51 Els Snel @elssnels bestuur  
52 Albert Lubberink  @albertlubberink ZZP-er
53 Ankie Cuijpers  @acuijpers VO -
54 Dewi Hoeve  @D2wi PO  
55 Anke van Vuuren  @ankevanvuuren HO v
56 Florina Blokland  @florinablokland VO
57 Reinier Geurts  @reiniergeurts VO v
58 Esther Saaltink  @saaltink VO  
59 Chantal van Ophuizen  @Thuisklas zelfstandig  
60 Rob Sudmeijer  @RobSudmeijer uitgeverij v
61 Allard Bijlsma  @allardbijlsma bedrijfsleven  
62 Sander Niessing  @sniessing  VO  
63 Suzan Baldinger  @suzanbaldinger PO  
64 Koos Winnips  @winnips HO  
65 Hanneke Meinen  @HannekeMeinen PO  
66 Mirjam Dijkstra  @mirjamdijkstra PO  
67 Alma Luring  @lur_alma VO  
68 Roeline Jochemsen  @rjoch  PO v
69 Koen Elbers @koenelbers PO
70 Wieke Heikoop  @kermisjuf v PO  
71 Elle Peters  @EllePeters   Speciaal Onderwijs  
72 Jacqueline Sweerts  @InterZin_Jacky zelfstandig  
73 Dico Krommenhoek  @DicoKr VO  
74 Rhea Flohr  @RheaFlohr  VO v
75 Susan van Pinxteren  @suzimo1973 VO v
76 Rob van Bakel  @RPvanBakel  VO v
77 Tim Geers  @Timgearz PO v
78 Marcel Kesselring  @Marathonkeje onderwijziger
79 Gwendolyn Tee  @gwendolen MBO  
80 Jennifer de Laet  @delaet VO v
81 Patrick Vaanhold  @meneervaanhold VO -  
82 Arjan Moree  @arjanmoree VO  
83 Yvonne Brinkman  @yvonnebee HO  
84 Bianca van Dorrestein  @biancavdor MBO  
85 Henk van Gils  @henkvangils PO  
86 Bas Arbouw  @basje1975 VO  
87 Ina Beltman  @inabel VO v
88 Roelf-Jan Schipper  @roelfjan VO v
89 Joachim Wetterling  @joachimw HO  
90 Peter Diepeveen  @Peterdiepeveen VO  
91 Tanja van den Berg  @TanjavandenBerg PO  
92 Ralph van der Stroom  @meesterralph PO  
93 Ellen van den Wildenberg  @ellenvandenw PO v
94 Marjolein Thijssen  @JufMarjolein76 PO  
95 Majorie Weistra  @MajorieW zelfstandig  
96 Rob Schriel  @RobSchriel  VO  
97 Sia Vogel  @siavogel  HO -
98 Laura Stroo  @laurastroo  PO  
99 Susan Spekschoor  @SusanSpekschoor PO  
100 Aljosja van der Baan  @ImpulsJuf VO v
101 Erwin van Bergen  @evbergen  VO v
102 Jason Post @MeneerPost VO  
103 Mart Kok  @KokMart  zelfstandig v
104 Carla Upperman  @Carlawateffer  VO v
105 Jan Knuivers  @Knuiversjan PO v
106 Maike Douglas @jufmaike PO v
107 Corné de Boer @corne_de_boer VO v
108 Alice van Steenwijk @AlicevanSteenwijk VO -
109 Petra Smolders @Petrasmolders waar nodig v
110 Elsje Dijkstra @elsjedijkstra MBO v
111 Mattijs Leeffers @mattijsleeffers VO v
112 Harry Dubois @ictcafe VO -
113 Sandra Verbruggen @sanverbruggen zelfstandig v
114 Janneke Louwerse @jannekelouwerse VO v
115 Suzanne Lustenhouwer @Msluss VO v
116 Carine Manderfeld @KWeCarine zelfstandig v
117 Fanny Cattenstart @gripoptalent adviseur v
118 Ronald Heidanus @ronaldheidanus VSO v
119 Deborah van der Kuil-Jansen @Boor67 PO v
120 Saskia Lavooij @SaskiaLavooij HBO v
121 Sjoerd Timmermans @Sjotim HBO v
122 Jeroen Smits @jeroengennep PO v
123 Trudy Raymakers @Trudyraymakers non-profit v
124 Niels Wensink - VO v
125 Marieke Simonis @mariekesimonis zelfstandig v
126 Lisanne van Nijnatten @kiwi_lisanne zelfstandig v
127 Conrad Berghoef @conradberghoef MBO v
128 Tamara Sijbing @TamSij werkzoekend v
129 Louis Hilgers @louishilgers zelfstandig v
130 Michel van Ast @mvanast adviseur v
131 Wilbert Kiemeneij @WKiemeneij VO v
132 Patrick Vaanhold @meneervaanhold VO v
133 Vanja Goossen @suvanomics VO v
134 Patricia van Slobbe @kultiv8_ VO v
135 Ilse Meelberghs @ilsemeelberghs HBO v
136 Miriam Bakker-Gianotten @BakkerGianotten MBO v
137 Christiaan van Os @christiaanvanos VO v
138 Lonneke Snijder @LonnekeSnijder zelfstandig v
139 Rene van Hofwegen @rvhofwegen bedrijfsleven v
140 Theo Bekker @tgmbekker VO v
141 Jacques Verschuren @Mr_VerschurenMC VO v
142 Mieke Haverkort @Miekehaverkort MBO v
143 Rini Jansen @rini024 PO v
144 Mary Elle van der Weij @mecvanderweij MBO v
145 Mark Kathmann @Kathmann MBO v
146 Jan-Jaap Klomp @digidelver zelfstandig v
147 Khalid Saber @meneersaber VO v
148 Susan Spekschoor @SusanSpekschoor  PO v
149 Pascal Koole @pascalkoole PO,MBO,HBO -
150 Harrie Wiersema 
-  
VO 

151 Jan Lepeltak 
@jlepeltak 
zelfstandig 

152 Pauline van Hoek 
-  
VO 

153 Hella Kuijpers 
@hellakuijpers67 
PO 

154 Marco Claassen @M82C PO v
155 Lisette Verkes - PO v
156 Glenn Hille @meneerhille VO v
157 Arnoud Kuijpers @ArnoudKuijpers VO v
158 Heleen Bouwmans @hbouwmans PO v
159 Gijs Verbeek - zelfstandig v
160 Karel Hermans @betakarel VO - 
161 Ina Beltman @inabel VO v
162 Robert-Jan Pastoor @GrowthTraining zelfstandig v
163 Mirjam van den Haspel  PO, VO en MBO 
165 Jeroen Kraan  @jeroenkraan  MBO 
166 Riek Benthem @riekb VAVO v
167 Willem Denijs 
@willemdenijs 
zelfstandig 

168 Jantien Petersen 
@Jan10Petersen 
zelfstandig 

169 Jane Waltman 
VO 

170 Titia Keizer 
VO 

171 Fons van den Berg 
@See_Genius 
zelfstandige 

172 Renske Valk @valktekst pers v
173 Nickey Smits @nickey_smits PO v
174 Anthea van Os @anthea_van_os VO v
175 Hanneke Meinen @HannekeMeinen PO v
176 Mirjam Dijkstra @mirjamdijkstra PO v
177 Inge Molenaar @Inge_molenaar WO v
178 Bas de Bruijn @GooischeChemie VO v
179 Thorba Wierstra @Twierstra VO v
180 Ronald de Moor @visieenpassie PO v
181 Erik van Beek @erikvanbeek zelfstandig v
182 Mirjam van den Haspel - LIO v
183 Jos Laugs - HBO v
184 Lidi Schepers @lidischepers SO v
185 Katie Williams @fiberopticnow bedrijfsleven v
186 Frank Jansma @onderwijscoop adviseur v
187        
188        
189        
190        
191        
192        
193        
194        
195        
196        
197        
198        
199        
200        

 

 

Comments (0)

You don't have permission to comment on this page.