| 
  • If you are citizen of an European Union member nation, you may not use this service unless you are at least 16 years old.

  • Files spread between Dropbox, Google Drive, Gmail, Slack, and more? Dokkio, a new product from the PBworks team, integrates and organizes them for you. Try it for free today.

View
 

Deelnemers 2013

Page history last edited by Frans Droog 6 years, 4 months ago

Op deze pagina vind je de lijst met deelnemers die zich hebben aangemeld voor edcampNL.

Het eerst deel van deze lijst. tot en met nummer 102, bestaat uit de mensen die zich via het originele interesse formulier hebben gemeld. Deze interesse lijst was in eerste instantie opgezet om te zien of er voldoende belangstelling bestond voor een edcamp. Dit blijkt er duidelijk te zijn!

Wij willen nu iedereen verzoeken die zijn interesse heeft getoond ook het formulier  aanmelden edcampNL in te vullen. Dit in verband met de extra informatie die wij daarop vragen die nodig is voor de verdere organisatie. De lijst hieronder zal aan de hand daarvan regelmatig worden 'opgeschoond'.

 

Deelnemers 

Nr Naam Email Werkzaam in Bevestiging
1 Gerard Dummer @gerarddummer HO v
2 Frans Droog  @FransDroog  VO v
3 Karin Winters  @karinwinters bedrijfsleven v
4 Erik Redegeld  @compie67  PO v
5 Boris Berlijn  @BorisBerlijn VO -
6 Michel Boer  @MichelBoer PO v
7 Hanneke Lokhoff  @knapvila bedrijfsleven  
8 Mark Timmermans  @MarkT1977 PO en VO  
9 Tessa van Zadelhof  @warempel PO -
10 Jasper Bloemsma  @jasperbloemsma PO v
11 Roy Verveer  @Rover58  VO v
12 Jan Mellink  @mellinkjan PO  
13 Willem Karssenberg  @trendmatcher adviseur -
14 Mirjam Albers  @miiir PO tot .. v
15 Sanne Kuipers  @STC_Nijmegen PO en VO  
16 Bob Hofman  @BobHofman global educator v
17 Bernolf Kramer  @bernolf HO v
18 Lex Hupe  @lexhupe hele onderwijs v
19 Cobie van de Ven  @hedigilab PO v
20 Leendert-Jan van Splunter  @eljee_omi PO  
21 Marcel de Leeuwe  @marceldeleeuwe hele onderwijs -
22 Esther van Popta  @vanPopta HO  
23 Pauline Maas  @4pip  VSO v
24 Roland Sellis  @rolandsellis MBO v
25 Dick van der Wateren  @BoksComm VO v
26 Rob Megens  @robmegens57 PO  
27 Marie Jetta den Otter  @emmjee VO  
28 Frank Thuss  @frankthuss HO v
29 Sander Vessies  @sandervessies bedrijfsleven  
30 AndrĂ© Hoogmoed  @ahoogmoed VO  
31 Remko Boers  @WitBlauwRB PO v
32 Jeroen Munk  @schooltasapp schooltas  
33 Francine Behnen  @webdidactiek VO v
34 Sylvia Schouwenaars @sschouwenaars HO v
35 Rene van Hofwegen  @rvhofwegen bedrijfsleven v
36 Iris Franck  @irisfranck83 vo  
37 Enrikke Kuipers  bedrijfsleven  
38 Jeroen Clemens  @jeroencl VO  
39 Herman van Schie  @HvanSchie  met FPU v
40 David Hoffmann  @davidhoffmann89 Leraaropleiding  
41 Diana Akkermans  @dianaakkermans VO  
42 Rob Kerkhoven  @RobKerkhoven VO v
43 Mark de Ruijter-Groenewold  @markderuijter VO v
44 Liesbeth Breek  @liesbethbreek VO -
45 Johan Mulder  @begoudy VO  
46 Harm Hofstede  @harmhofstede PO v
47 Saskia Dellevoet  @saskiadellevoet ZZP-er v
48 Merel Kuijpers  @MerelKuipers81 baanzoekend  
49 Miriam van den Beemt  @miriamvdbeemt bibliotheek  
50 Jacqueline Parijs  @JacqParijs PO  
51 Els Snel @elssnels bestuur  
52 Albert Lubberink  @albertlubberink ZZP-er v
53 Ankie Cuijpers  @acuijpers VO -
54 Dewi Hoeve  @D2wi PO  
55 Anke van Vuuren  @ankevanvuuren HO v
56 Florina Blokland  @florinablokland VO v
57 Reinier Geurts  @reiniergeurts VO v
58 Esther Saaltink  @saaltink VO  
59 Chantal van Ophuizen  @Thuisklas zelfstandig  
60 Rob Sudmeijer  @RobSudmeijer uitgeverij v
61 Allard Bijlsma  @allardbijlsma bedrijfsleven  
62 Sander Niessing  @sniessing  VO  
63 Suzan Baldinger  @suzanbaldinger PO  
64 Koos Winnips  @winnips HO  
65 Hanneke Meinen  @HannekeMeinen PO v
66 Mirjam Dijkstra  @mirjamdijkstra PO v
67 Alma Luring  @lur_alma VO  
68 Roeline Jochemsen  @rjoch  PO v
69 Koen Elbers @koenelbers PO v
70 Wieke Heikoop  @kermisjuf v PO  
71 Elle Peters  @EllePeters   Speciaal Onderwijs  
72 Jacqueline Sweerts  @InterZin_Jacky zelfstandig  
73 Dico Krommenhoek  @DicoKr VO  
74 Rhea Flohr  @RheaFlohr  VO v
75 Susan van Pinxteren  @suzimo1973 VO v
76 Rob van Bakel  @RPvanBakel  VO v
77 Tim Geers  @Timgearz PO v
78 Marcel Kesselring  @Marathonkeje bedrijfsleven v
79 Gwendolyn Tee  @gwendolen MBO  
80 Jennifer de Laet  @delaet VO v
81 Patrick Vaanhold  @meneervaanhold VO -
82 Arjan Moree  @arjanmoree VO  
83 Yvonne Brinkman  @yvonnebee HO  
84 Bianca van Dorrestein  @biancavdor MBO  
85 Henk van Gils  @henkvangils PO  
86 Bas Arbouw  @basje1975 VO  
87 Ina Beltman  @inabel VO -
88 Roelf-Jan Schipper  @roelfjan VO v
89 Joachim Wetterling  @joachimw HO  
90 Peter Diepeveen  @Peterdiepeveen VO  
91 Tanja van den Berg  @TanjavandenBerg PO  
92 Ralph van der Stroom  @meesterralph PO  
93 Ellen van den Wildenberg  @ellenvandenw PO v
94 Marjolein Thijssen  @JufMarjolein76 PO  
95 Majorie Weistra  @MajorieW zelfstandig  
96 Rob Schriel  @RobSchriel  VO  
97 Sia Vogel  @siavogel  HO v
98 Laura Stroo  @laurastroo  PO  
99 Susan Spekschoor  @SusanSpekschoor PO v
100 Aljosja van der Baan  @ImpulsJuf VO v
101 Erwin van Bergen  @evbergen  VO v
102 Jason Post @MeneerPost VO  
103 Mart Kok  @KokMart  zelfstandig -
104 Carla Upperman  @Carlawateffer  VO v
105 Jan Knuivers  @Knuiversjan PO v
106 Maike Douglas @jufmaike PO v
107 Corné de Boer @corne_de_boer VO v
108 Alice van Steenwijk @AlicevanSteenwijk VO -
109 Petra Smolders @Petrasmolders waar nodig v
110 Elsje Dijkstra @elsjedijkstra MBO v
111 Mattijs Leeffers @mattijsleeffers VO v
112 Harry Dubois @ictcafe VO -
113 Sandra Verbruggen @sanverbruggen zelfstandig v
114 Janneke Louwerse @jannekelouwerse VO v
115 Suzanne Lustenhouwer @Msluss VO v
116 Carine Manderfeld @KWeCarine zelfstandig v
117 Fanny Cattenstart @gripoptalent adviseur v
118 Ronald Heidanus @ronaldheidanus VSO v
119 Deborah van der Kuil-Jansen @Boor67 PO v
120 Saskia Lavooij @SaskiaLavooij HBO v
121 Sjoerd Timmermans @Sjotim HBO v
122 Jeroen Smits @jeroengennep PO v
123 Trudy Raymakers @Trudyraymakers non-profit v
124 Niels Wensink - VO v
125 Marieke Simonis @mariekesimonis zelfstandig v
126 Lisanne van Nijnatten @kiwi_lisanne zelfstandig v
127 Conrad Berghoef @conradberghoef MBO v
128 Tamara Sijbing @TamSij werkzoekend v
129 Louis Hilgers @louishilgers zelfstandig v
130 Michel van Ast @mvanast adviseur v
131 Wilbert Kiemeneij @WKiemeneij VO -
132 Vanja Goossen @suvanomics VO v
133 Patricia van Slobbe @kultiv8_ VO v
134 Ilse Meelberghs @ilsemeelberghs HBO v
135 Miriam Bakker-Gianotten @BakkerGianotten MBO v
136 Christiaan van Os @christiaanvanos VO v
137 Lonneke Snijder @LonnekeSnijder zelfstandig v
138 Theo Bekker @tgmbekker VO v
139 Jacques Verschuren @Mr_VerschurenMC VO v
140 Mieke Haverkort @Miekehaverkort MBO v
141 Rini Jansen @rini024 PO v
142 Mary Elle van der Weij @mecvanderweij MBO v
143 Mark Kathmann @Kathmann MBO v
144 Jan-Jaap Klomp @digidelver zelfstandig v
145 Khalid Saber @meneersaber VO v
146 Susan Spekschoor @SusanSpekschoor  PO v
147 Pascal Koole @pascalkoole PO,MBO,HBO -
148 Harrie Wiersema - VO v
149 Jan Lepeltak @jlepeltak zelfstandig v
150 Pauline van Hoek - VO v
151 Hella Kuijpers @hellakuijpers PO v
152 Marco Claassen @M82C PO v
153 Lisette Verkes - PO v
154 Glenn Hille @meneerhille VO v
155 Arnoud Kuijpers @ArnoudKuijpers VO v
156 Heleen Bouwmans @hbouwmans PO v
157 Gijs Verbeek - zelfstandig v
158 Karel Hermans @betakarel VO -
159 Robert-Jan Pastoor @GrowthTraining zelfstandig v
160 Mirjam van den Haspel - PO, VO, MBO v
161 Jeroen Kraan @jeroenkraan MBO v
162 Riek Benthem @riekb VAVO v
163 Willem Denijs @willemdenijs zelfstandig v
164 Jantien Petersen @Jan10Petersen zelfstandig v
165 Jane Waltman - VO v
166 Titia Keizer - VO v
167 Fons van den Berg @See_Genius zelfstandig v
168 Renske Valk @valktekst pers v
169 Nickey Smits @nickey_smits PO v
170 Anthea van Os @anthea_van_os VO v
171 Inge Molenaar @Inge_molenaar WO v
172 Bas de Bruijn @GooischeChemie VO v
173 Thorba Wierstra @Twierstra VO v
174 Ronald de Moor @visieenpassie PO v
175 Erik van Beek @erikvanbeek zelfstandig v
176 Jos Laugs - HBO v
177 Lidi Schepers @lidischepers SO -
178 Katie Williams @fiberopticnow bedrijfsleven v
179 Frank Jansma @onderwijscoop adviseur v
180 Ella Kwakkenstein @EllaKwakkenstein adviseur v
181 Carola Lubberding @carolawjl VO v
182 Gert Sollie - VO v
183 Sanne Peters-Pinkse @pinkse VO v
184 John Huiskes - VO v
185 Marlies Schoonen @MarliesSchoonen VO v
186 Paul Scheltus @scheltus VO v
187 Miriam van den Beemt @miriamvdbeemt bibliotheek v
188 Eileen Lawlor @shelteringskies international v
189 Sharon van der Pol - PO v
190 Wim Gijzen @TransFormaWim PO/MBO/HO v
191 Bart Hoogendijk @BartholomeusLB VO v
192  
 
 
 
193  
 
 
 
194  
 
 
 
195  
 
 
 
196  
 
 
 
197        
198        
199        
200        

 

 

Comments (0)

You don't have permission to comment on this page.